Vakumlu Radyo Frekans Cihazı, Zayıflama Robotu, Bölgesel İncelme, Bölgesel Zayıflama

Dünya üzerinde farklı vücut tipleri vardır ve kilo sorunu büyük bir problemdir. Günümüzde obezite denilen hastalık insanların korkulu rüyası haline gelmiştir.

Kilo sorunu sadece obezite değildir. Fazla kilo sahibi olmanın yanında insanların bölgesel kilolarıyla ilgili dertleri bitmemektedir. Kilo vermek bölgesel yağları ertimek konusunda çözüm değildir.

Bölgesel kilolar karın,basen bel gibi bölgelerde görülmektedir. Bunların giderilmesi ve istenilen görüntüye ulaşmak oldukça zordur. Bölgesel kilolardan kurtulunsa dahi bölgedeki tahribat, portakal kabuğu görüntüsü yada selülitin giderilmesi bambaşka işlemler gerektirir. Hatta büyük çapta kilo kaybı sonrası ameliyatla fazla deriler vücuttan alınır. Tüm bu işlem ve uygulamalar kaliteli ve profesyonel yerlerde yapılmalıdır. Aksi takdirde istenmeyen sonuçlar elde edilebilir ve bu sonuçlar çok tehlikeli boyutlara ulaşabilir. Art’s Est olarak zayıflama ve bölgesel incelme konusunda İzmir Folkartta son derece profesyonel ve kaliteli hizmet vermekteyiz.

Art’s Est, bölgesel zayıflama ve diyetisyen hizmetini birlikte verir. Uzman diyetisyen eşliğinde en hızlı, en basit ve en sağlıklı şekilde zayıflama garantimiz altındadır. Art’ Est İzmir’de en bölgesel zayıflama konusunda en teknolojiyi kullanan yegane kuruluştur. Bölgesel zayıflama için özel olarak getirtilen Vakumlu Radyofrekans cihazının bir çok özelliği vardır. Yağları parçalama, dağıtma ve eritme gibi yöntemleriyle o bölgedeki birikmiş kiloları vücuttan dışarı atar. Bu aşamadan sonra bölgeyi radyo frekanslarla gerginleştirir ve sıkılaştırır. Böylece hiç bir ameliyata gerek kalmadan vücutta gerginlik sağlanır. Bölgesel zayıflama vakumlu radyo frekans cihazı ile son derece acısız ve hızlıdır.

Diyet ve egzersiz de zayıflama robotunun yanında önerilir çünkü birlikte uygulandığında etki son derce büyük olur. Kişiye özel diyet ve egzersizler yapacamız görüşmeler ve testler sonunda elde edilecektir.

Bölgesel zayıflama yada zayıflama kişiden kişiye farklıklar gösterir. Obezite tanısı konulmuş hasta yani vücut kitle endeksi yüzde 30’dan fazla çıkan kişi egzersiz ve diyet ile birlikte bölgesel zayıflama tedavisi olmalıdır. Bazı kişiler ise zayıf olmasına ragmen bölgesel kilolarından kurtulamaz. Vücudun geneli zayıftır fakat bir yada iki bölgede yağlanma vardır. Bu beden tipindeki kişilere önerilen diyet vucüdu dengelen ona kilo kaybettirmeyen diyet türleridir.

Zayıflama robotu asla ağrı yapmaz. Işlem sırasında hastalarımız dergilerimizden yararlanabilir yada müzik dinleyebilir. Uygulama bölgesinin hacmi seans zamanı ile doğru orantılıdır. Ortalama 1 veya 1bucuk saat sürer. Her seans öncesive sonrası ölçümler yapılır Önerilen seans 5 haftadır. Seans araları en fazla 2 hafta olmalıdır.

Vakumlu radyo frekans cihazı elastic yapısını kaybetmiş yada doku kaybına uğramış hastalarda etkilidir. Doku kaybına uğramış bölgeyi uyararak yenileme etkisi yapar. 2 seans sonra bölgedeki etkileri görülebilir.

Zayıflama Robotu Türkiyede sadece Art’s Est’tedir. Diğer bir adı Vakumlu Radyo Frekans cihazı olan bu Robot İzmir’in en prestijli iş merkezi Folkart Towersta’dır. Tüm misafirlerimizi bekleriz.

Art's Est

Sanatın estetikle buluştuğu nokta, Art's Est'e hoş geldiniz.