Art's Est Güzellik Noktası olarak uzman diyetisyenlerimiz sağlığınızı ve sizi önemsiyor, bunun için etraflıca bir diyetisyen hizmeti sağlıyoruz:

İlk Basamak: Analiz

Öncelikle Tanita ile mevcut kilonuzu,vücut yağ oranı(%-kg),kas oranı,su oranını,bazal metabolizma hızı(BMH) ve diğer bileşenleri görebileceğimiz ayrıntılı bir analiz yapıyoruz. Diyetisyenlerimiz analizleri yorumladıktan sonra ideal kilonuzu hesaplıyor ve sizi ideal kilonuza getirecek olan süreci planlıyor. Bizi seçmeye karar verdiğinizde hemşirelerimiz polikliniğimizde kanınızı aldıktan sonra anlaşmalı olduğumuz laboratuvardan çıkan kan tahlili sonuçlarına göre doktor muayenesi ve değerlendirmeden sonra tekrar diyetisyenlerimize yönlendiriliyorsunuz.

İkinci Basamak: Beslenme

Diyetisyenlerimiz ilk beslenme görüşmenizde yaşınız, boyunuz, kilonuz, cinsiyetiniz, günlük fiziksel aktiviteniz, varsa sağlık sorununuz ve sosyal yaşantınızı göz önünde bulundurularak size özel beslenme programı düzenliyor.1.5 saat sürecek olan bu görüşmede diyette doğru adımlar,zaman kontrolü,besin günlüğü,beslenme eğitimi,diyetinizi nasıl uygulayacağınız hakkında bilgiler veriliyor. Uzman kadromuz tüm ayrıntıları titizlikle inceliyor bu sebeple diyet ancak size özel olduğunda verimli olacaktır.Diyet kısıtlamalardan çok sağlıklı yaşam için atılan bir adımdır.

Üçüncü Basamak: Düzenli Kontrol 

Beslenme düzeninizin oturması için kontrolleriniz haftalık olarak yarım saatlik zaman dilimlerinde yapılmaktadır.Sürekliliğin olması motivasyonun artmasını sağlayacaktır.

Dördüncü Basamak: Koruma Programı

İdeal kilonuza geldiğinizde 1 ay süren koruma programlarımızla size sosyal yaşantınızı diyetle nasıl paralel yürüteceğinizi anlatıyoruz.

İzmir’deki güzellik noktamızda uzman diyetisyenimiz ile diyetinizi daha dağlıklı hale getirin, kilonuzu ve sağlığınızı kontrol altına alın... bize ulaşınız.

Art's Est

Sanatın estetikle buluştuğu nokta, Art's Est'e hoş geldiniz.