Cilt bakımında son teknoloji cihazlarla Folkart Towers'ta hizmet vermekteyiz. Genel cilt bakımı anlayışının tersine Medikal cilt bakımıyla cilde hiçbir temas olmadan uygulanır. Bu hizmet kişiye özel başlıklar ve uçlarla yapılarak hijyenik bir uygulama sağlanır.

İzmir Folkart Towers Binasında verdiğimiz hizmet yüksek teknoloji kullanılarak imal edilen cilt bakım cihazımız mevcuttur. Bu cihaz ile cildiniz hiçbir tahriş almadan temizlenir aynı zamanda cildiniz beslenir ve cilt peeling bakımı da yapılır..

Farklı ciltlere özel solüsyonlarımız vardır. Solüsyonlar cildinizi derinlemesine pürüzsüzleşir. Cildiniz parlak ve sağlıklı bir görünüme kavuşur! Yakıcı ege güneşinde ; zamanla cildiniz yıpranır ve kuru , bu problemleri mükemmel şekilde giderecek teknoloji Aqua’dır.

Gerginleştirme, temizleme ve peeling TripleCare yöntemiyle sağlanır. Peeling mikrodermabrazyon, elmas ve kristal peeling ile yapılır. Cilt yüzeyinin derin yerlerine ulaşıp kirli ve dezenformasyona uğramış cilt hücrelerinden arındırır. Cilt bakımı uzmanlarımız, friksiyon metoduyla bu ölü hücreleri yok eder, vakum yöntemiyle de o bölgeden uzaklaştırır.

Kullandığımız bu metodlar yaşlılık lekelerini, çizgileri ve kırışıkları giderir. Kolajen ve elastik yapının yenilenmesini sağlarken aynı zamanda akne tedavisine de yardımcı olur.

Art’s Est cilt bakımında kullandığı tüm yöntemleri Aqua teknolojisiyle harmanlayarak , cilt bakımında en iyi sonuç veren uygulamaları bünyesinde barındırır. Aqua cilt temizleme cihazının özel spiral uçları sayesinde ölü deriler cilde hiçbir zarar vermeden temizlenir.

Cilt hijyeni sağlanır, temizlenir , pürüzlerden arındılır, serum salgısı dengelenir, siyah noktalar giderilir ve her cilde uygun özel solisyonlarla cilt beslenir.

Aynı anda cildi yatıştırır, nemlendirir ve özel solüsyonları sayesinde cildi dış etkilerden korur, elastikiyetini arttırır, parlak ve sağlıklı olmasını sağlar.

Her gelen kişiye özel vakumlu fortex uygulamayla cildi tahriş etmeden siyah noktalardan temizler. Deri temizleme işlemiyle ciltteki ölü tabakayı söker atar. Yeni geliştirilen basınç sistemiyle, hyalüronik asit, vitaminler, antioksidanları deri altına iğnesiz bir şekilde gönderir.

Vitaminlerle Cildi Nemlendirir, Canlandırır Ve Güçlendirir. Ciltteki Yağ Salgısının Dengeli Dağılımını Sağlar.

Hücre uyarımını sağlayarak cildi gençleştirip diri tutar. Tüm bu bakım genç ve güçlü bir cilt sağlar. Aqua Teknolojisi, son yılların cilt bakımındaki en büyük buluşudur.

Olabilecek en doğal şekilde cildi korurken yaşlanmayı geciktirir. Yılın tüm aylarında ve dünya üzerindeki tüm mevsimlerde uygulanabilirliği vardır. Her mevsimde istediğiniz her anda cildinizi göz alıcı bir parlaklıkta olacaktır.

Cildinizin kaybettiği tüm elastikiyetini, nemini geri kazandırırken sivilce, leke, siyah nokta gibi oluşumları da ortadan kaldıran kompakt bir işlemdir. Aqua uygulamasından sonra ciltteki pürüzler giderildiği gibi cilt sağlıklı bir şekilde parlar ve kırışıklar giderilir.

İzmir’de ki sanatın ve estetiğin buluştuğu nokta olan Art’s Est’te Aqua teknolojisinden yararlanmak için bizi aramanız yeterli, güler yüzlü ve samimi hizmet anlayışımızla sizleri beklemekteyiz.

Cilt bakımları arasında yeni nesil bir cihaz olan Aqua Ex , cildi yeni baştan yapılandırıyor. Klasik cilt bakımı anlayışının aksine ‘Medikal ve akıllı cilt bakımı’ ile cilde el değmeden uygulanır. Bu uygulama kişiye özel uçlarla yapılarak ‘hijyenik’ bir ortamı sağlar.

Bayraklı, İzmir’deki yerimizde “Aqua Ex 3” cihazı ile cildinizi irita olmadan temizlenir, aynı zamanda cildiniz beslenir ve cilt peeling yapılır. Her çeşit cilde özel solüsyonumuz mevcuttur. Bu solüsyonları cildiniz derinlemesine absorbe edip pürüzsüzleşir, parlar ve sağlıklı görünür! İzmir’in güneşine maruz kalanlar bilir; zamanla cildiniz kurur, çatlar ve lekeler oluşur, işte Aqua Medikal Cilt Bakımı hizmetimizle buna mükemmel bir çözümdür! TripleCare Yöntemiyle Peeling, Vakum, ve Arındırma sağlanır.

Cilt peelingi mikrodermabrazyon, elmas ve kristal peeling ile yapılır. Bu prosedür kozmetik bir prosedür değildir, cilt yüzeyinin derin noktalarına girip kirli ve ölü cilt hücrelerinden arındırır. Uzman dermatologlarımız, friksiyon yoluyla bu sağlıksız hücreleri kaldırır, vakum yoluyla da uzaklaştırır. Bu iki metod ince çizgilerin, kırışıklıkların, yaşlanmaya bağlı lekelenmenin giderilmesi cilt yapısının geliştirilmesi hatta akne terapisinde geniş bir biçimde kullanılır. Kolajen ve elastin fiberlerinin canlanmasına yardımcı olur. “Aqua Ex” 3 bu iki tekniğin ileri teknoloji ile kombine edildiği konseptidir.

Özel spiral uç yardımıyla cilt yüzeyindeki ölü hücreleri cilde zarar vermeden hafifçe temizler. Her tip cilde özel solüsyonları yardımıyla cildi nemlendirir (besler), cilt pürüzlerini giderir, sebum salgısını dengeler, ciltteki siyah & beyaz nokta ve “demodex”leri hijyenik bir biçimde temizler. Aynı anda cildi yatıştırır, nemlendirir ve özel solüsyonları sayesinde cildi dış etkilerden korur, elastikiyetini arttırır, parlak ve sağlıklı olmasını sağlar. Kişiye özel vakumlu fortex teknolojisiyle cildi yormadan siyah noktalardan yağlardan arındırır.

Özel peeling işlemiyle cilt yüzeyindeki ölü tabayı atar, basınç sistemiyle de hyalüronik asit, vitaminler, antioksidanları cilt altına iğnesiz bir şekilde ulaştırır. Cildin nemini sağlar. Vitaminlerle canlandırıp güçlendirir. Yağ salgısını dengeler. Hücreleri uyarıp canlandırır. Bu etkilerinden dolayı güçlü bir bakım ve yenileme gerçekleştir. 2017 en iyi cilt bakım ve cilt yenileme sağlayan teknolojisidir. Doğal bir şekilde cildi yaşlanmaya karşı korur.

Bu bakım 4 mevsim uygulanabildiği gibi işlem sonrası cildinizdeki ışıltıyı net bir şekilde görebilirsiniz. Yüzünüzün nemini ve elastikiyetini kaybetmiş, lekelenmiş, sivilcelenmiş, yapısı bozulmuş cilt dokusuna güvenle uygulanan temizleme, yenileme, nemlendirme ve antioksidan korumanın yapıldığı kombine bir özel bakım işlemi. Aynı anda cildi yatıştırır, nemlendirir ve özel solüsyonları sayesinde cildi dış etkilerden korur, elastikiyetini arttırır, parlak ve sağlıklı olmasını sağlar. Bakımdan hemen sonra cilt parlar. İnce kırışıklıklar kaybolur.

İzmir’deki güzellik noktamızda siz de Aqua Medikal Cilt Bakımın faydalarından yararlanmak istiyorsanız, bize ulaşınız.

Art's Est

Sanatın estetikle buluştuğu nokta, Art's Est'e hoş geldiniz.